VPI WeislineVPI Weisline

VPI Weisline
interkonekt gramofonowy

 

VPI jest oddany idei dostarczania miłośnikom muzyki narzędzi, za pomocą których powstaną ,,napędzane winylem" światowej klasy systemy muzyczne. Podczas gdy pierwszym krokiem do realizacji tego celu jest wysokiej klasy gramofon, to drugim będzie specjalistyczny interkonekt gramofonowy. W celu dostarczenia swoim klientom takiego kluczowego ulepszenia, VPI połączyła siły z firmą Nordost, czołowym producentem przewodów w branży high-end audio, co doprowadziło do powstania interkonektu gramofonowego VPI Weisline.

W jego konstrukcji zastosowano przewód wielożyłowy o przekroju 4 x 28 AWG, wykonany z miedzianego litego przewodnika OFC. Każdy przewodnik posiada rewolucyjną izolację Nordosta o nazwie FEP (fluorowany etylenopropylen). Skręcana konstrukcja przewodu ma na celu eliminację przesłuchów międzykanałowych. Indywidualne ekranowanie lewego i prawego kanału zapewnia maksymalną ochronę przed zakłóceniami elektromagnetyczne (EMI) i zakłóceniami częstotliwości radiowych (RFI). Zastosowano oddzielnie ekranowane, posrebrzane przewodniki biegnące równolegle do ścieżki sygnału dla poszczególnych kanałów w celu uzyskania optymalnych zdolności uziemiających. Aby odpowiednio uwieńczyć to wyjątkowe ulepszenie, przewód Weisline zakończono wysokiej klasy pozłacanymi wtykami o niskiej masie. Tak jak wszystkie produkty VPI, również interkonet gramofonowy Weisline produkowany jest z dumą w Stanach Zjednoczonych.

Przewód jest dostępny w trzech długościach: 1m, 1.5m i 2m.

 

Dane techniczne:

  • Przewód wielożyłowy o przekroju 4 x 28 AWG, wykonany z miedzianego litego przewodnika OFC.
  • Rewolucyjna izolacja Nordosta FEP (fluorowany etylenopropylen).
  • Indywidualne ekranowanie lewego i prawego kanału dla maksymalnej ochrony przed zakłóceniami elektromagnetyczne (EMI) i zakłóceniami częstotliwości radiowych (RFI).
  • Skręcana konstrukcja przewodu w celu eliminacji przesłuchów międzykanałowych.
  • Oddzielnie ekranowane, posrebrzane przewodniki biegnące równolegle do ścieżki sygnału dla poszczególnych kanałów w celu optymalnych zdolności uziemiających.
  • Zakończony wysokiej klasy pozłacanymi wtykami o niskiej masie.
  • Wyprodukowany w Stanach Zjednoczonych.