MCT450 01MCT450 02MCT450 03

McIntosh MCT450
Transport płyt SACD/CD

 

Usłysz jak najwięcej ze swoich płyt SACD/CD dzięki transportowi MCT450. MCT450 może zostać podłączony do dowolnego urządzenia firmy McIntosh posiadającego na wyposażeniu gniazda wejściowe sygnałów cyfrowych. Do takich urządzeń należą:  wzmacniacze zintegrowane, przedwzmacniacze i procesory kina domowego. MCT450 posiada wyjścia cyfrowe w czterech opcjach: symetryczne XLR (5Vp-p @110omów), koaksjalne RCA (0.5Vp-p @75omów), optyczne Toslink oraz DIN (3V @110omów).  Na wszystkich wyjściach dostępny jest sygnał formatu SPDIF, a na wyjściu DIN dodatkowo także sygnał DSD.

 

Dla przesyłania dźwięku zapisanego w formacie SACD zarezerwowano specjalne gniazdo DIN, które umożliwia przesyłanie dźwięku najwyższej jakości do kompatybilnych urządzeń McIntosha, takich jak najnowszy przedwzmacniacz cyfrowy D150. Dzięki zastosowaniu połączenia specjalnym kablem dwóch gniazd DIN gwarantowany jest przesył muzyki w najprecyzyjniejszy z możliwych sposobów. 

 

Wszelkie powszechnie dostępne formaty płyt są kompatybilne z transportem MCT450, włączając w to płyty SACD, CD, CD-R oraz CD-RW (z plikami zapisanymi na nich w MP3 i WMA). 

 

Zastosowanie optyki z podwójnym laserem zapewnia optymalny odczyt danych zapisanych na płytach CD i SACD. Podwojonej prędkości odczyt płyt umożliwia również dokładniejsze odtwarzanie porysowanych płyt CD i CD-R/RW. Posiadane płyty są bezpiecznie odtwarzane przez MCT450 dzięki zastosowaniu odlewanej z metalu tacki transportu. 

 

Porty systemowe zapewniają doskonałą komunikację MCT450 z innymi urządzeniami audio firmy McIntosh.Obudowę transportu wykonano częściowo z pięknie wypolerowanej stali nierdzewnej, która idealnie współgra z klasycznym szklanym panel przednim McIntosha i aluminiowymi panelami bocznymi.

 

Charakterystyka:
2-kanałowy transport płyt SACD/CD.
Możliwość odczytu płyt: SACD, Hybrid SACD, CD, CD-R/RW /MP3 i WMA/
Gniazda wyjściowe sygnału cyfrowego: XLR, koaksjalne RCA, optyczne Toslink, DIN 
Odlewana z metalu tacka transportu płyty
Pilot zdalnego sterowania
Wymiary (WxSxG): 15,24 x 44,5 x 48,3 cm.
Waga: 11,8 kg