McIntosh LB200McIntosh LB200McIntosh LB200

McIntosh LB200
Light Box

 

Czy spędziłeś dużo czasu na tworzeniu pięknego domowego systemu audio McIntosh tylko po to, aby go zepsuć wizualnie nieestetycznymi urządzeniami streamingującymi, odbiornikiem satelitarnym lub innymi wyglądającymi mało elegancko komponentami elektronicznymi? W takiej sytuacji LB200 Light Box może być dokładnie tym, czego potrzebujesz, aby poprawić wygląd swojego systemu stereo.

Tył LB200 jest tym, co czyni go wyjątkowym. Zdejmowany panel tylny zapewnia dostęp do przestronnego wnętrza LB200 (o szerokości 41 cm, wysokości 11,25 cm i głębokości 34,2 cm), w którym nieatrakcyjne wizualnie komponenty można umieścić zarówno w celu uporządkowania systemu domowej rozrywki, jak i jego upiększenia. Po zdjęciu panelu otwór z tyłu urządzenia ma 35,5 cm szerokości i 6,7 cm. wysokości. Jeśli coś nie zmieści się w tym otworze, ale nadal zmieści się w wewnątrz obudowy, można łatwo zdemontować górną ściankę LB200, aby umieścić wewnątrz dane urządzenie/a. Małe, dedykowane otwory znajdujące się z tyłu, mają pomóc w mocowaniu kabli. Aby kontrolować i obsługiwać urządzenia umieszczone wewnątrz LB200, dołączono zestaw odbiornika podczerwieni, który starannie zainstalowano wewnątrz obudowy. Bardzo szerokie pole działania czujnika podczerwieni umieszczonego na przednim panelu LB200 odbierze komendy zdalnego sterowania i przekaże je do urządzenia (urządzeń) umieszczonych wewnątrz LB200. W większości przypadków komendy RF i Wi-Fi będą mogły przeniknąć przez obudowę LB200 bez znaczącej utraty sygnału (montaż routera bezprzewodowego wewnątrz LB200 nie jest zalecany).

Front LB200 nie pozostawia wątpliwości, że jest to produkt firmy McIntosh. Pozwala każdemu, kto patrzy na Twój domowy system audio, wiedzieć, skąd pochodzi i jak został zbudowany LB200, ponieważ prezentuje on podświetlane duże logo McIntosh i firmowe hasło "Handcrafted In The USA Since 1949" - ,,Produkowane ręcznie w USA od 1949 r.”. Nawet jeśli nie masz żadnych urządzeń do umieszczenia wewnątrz LB200, sam panel przedni może sprawić, że będzie to wartościowy dodatek do twojego systemu.

LB200 jest mniej więcej tego samego rozmiaru co jeden z naszych odtwarzaczy CD i z łatwością zmieści się w każdym standardowym stoliku audio-wideo. Górna, dolna i boczna część LB200 ma mnóstwo szczelin wentylacyjnych, które umożliwiają rozproszenie ciepła generowanego przez urządzenia umieszczone w jego wnętrzu (aby umożliwić swobodną emisję ciepłego powietrza z wnętrza obudowy nic nie powinno stać na górnej ściance LB200). Z tyłu. znajduje się wejście i wyjście gniazd Power Control, dzięki czemu można bezproblemowo włączać i wyłączać LB200 za pośrednictwem innych komponentów marki McIntosh. W tym samym celu, zamiast Power Control, można użyć przełącznika zasilania na tylnym panelu. LB200 charakteryzuje się ponadczasową estetyką McIntosha z podświetlanym czarnym szklanym panelem przednim i aluminiowymi listwami bocznymi. 

 

Cechy urządzenia:

  • Zdejmowany panel zapewnia wygodny dostęp do przestronnego wnętrza obudowy
  • Umieść mało estetyczne komponenty swojego systemu (np. urządzenia streamingujące, dekoder satelitarny, itp.) wewnątrz LB200, aby wizualnie uporządkować i upiększyć posiadany system audio
  • Panel przedni prezentuje podświetlane logo McIntosh i firmowe hasło "Handcrafted In The USA Since 1949" (,,Produkowane ręcznie w USA od 1949 r.”)
  • LB200 to obowiązkowy element systemu dla każdego właściciela urządzeń McIntosh 

 

Dane techniczne:

  • Wymiary obudowy (SxWxG): 44,45 cm x 15,24 cm x 39,05 cm
  • Wymiary powierzchni dostępnej wewnątrz obudowy (SxWxG): 41 cm x 11,25 x 13,4 cm
  • Wymiary tylnego panelu dostępu do wnętrza obudowy (S x W): 35,5 cm x 6,7 cm 
  • Waga: 6,4 kg