AS901AS901AS901

McIntosh AS901
platforma pod wzmacniacz

 

Platforma AS901 to idealny sposób na zaprezentowanie monofonicznych końcówek mocy MC901. Do produkcji AS901 używa się jesionu amerykańskiego pozyskiwanego ze zrównoważonych źródeł. Konstrukcja platformy zapewnia jej ekstremalną twardość, wytrzymałość oraz odporność na zarysowania i  wgniecenia. AS901 pokryta jest wieloma warstwami czarnej bejcy i finalną warstwą lakieru katalitycznego w celu zapewnienia dodatkowej wyrazistości i głębi wykończenia komponującego się idealnie z czarnym panelem przednim i czarną obudową MC901. Platforma posiada płytę drewnianą o grubości 7,62 cm, która zapewnia solidną podstawę pod ważący 81,6 kg MC901. Sama podstawa AS901 waży 18,6 kg – stanowiąc symbol jakości odpowiedniej dla platformy pod tak wyjątkową konstrukcję jaką jest MC901. Stopki platformy posiadają podkładki zabezpieczające podłogę i minimalizujące wibracje. Są one identyczne ze stopkami zamontowanymi w MC901. Ich rozmieszczenie pod platformą odpowiada punktom montażu stopek we wzmacniaczu mocy, dzięki czemu są idealnie dopasowane do siebie.

 

Na panelu przednim AS901 umieszczono podświetlane na zielono logo marki McIntosh, obsługiwane przez dwa gniazda Power Control, wejściowe (,,IN”) oraz wyjściowe (,,OUT”), zamontowane z tyłu platformy. Elementy drewniane AS901 powstają w amerykańskiej firmie Symbol Audio, która otrzymała certyfikat Silver Exemplary od amerykańskiej organizacji non-profit Sustainable Furnishings Council promującej wytwarzanie produktów z drewna pozyskiwanego ze zrównoważonych źródeł. Finalny montaż platform oraz ich ekspedycja odbywa się w fabryce McIntosh w Binghamton, w stanie Nowy Jork. 

 

Specyfikacja:

  • Zaprojektowana specjalnie dla monofonicznych wzmacniaczy mocy MC901
  • Wykonana z jesionu amerykańskiego pozyskiwanego ze zrównoważonych źródeł
  • Drewno pokryte czarną bejcą i powlekane lakierem katalitycznym
  • Stopki platformy posiadają podkładki zabezpieczające podłogę i minimalizujące wibracje. Są one identyczne ze stopkami zamontowanymi w MC901
  • Wymiary: (Szer. x Wys. x Głęb.) 45,2 x 10,3 x 75,7 cm
  • Masa: 18,9 kg