70 Anniversary

McIntosh 70th Anniversary

 

Firma McIntosh celebruje 70 rocznicę swojego powstania wprowadzeniem na rynek specjalnej Limitowanej Edycji Systemu Rocznicowego. Powstanie zaledwie 70 takich systemów, a zakup każdego z nich wesprze działalność międzynarodowej organizacji charytatywnej Save the Children. Firma McIntosh, globalny lider w zakresie produkcji najwyższej jakości sprzętu audio już od momentu swojego założenia w 1949 roku przez Franka McIntosha ,,Mr. Maca", będzie świętować 70 rocznicę swojego powstania w 2019 roku. Aby odpowiednio uczcić to wyjątkowe wydarzenie, McIntosh z przyjemnością ogłasza wprowadzenie na rynek specjalnej Limitowanej Edycji Systemu Rocznicowego, na który składają się dwa nowe lampowe urządzenia: przedwzmacniacz C70 i końcówka mocy MC2152. Każde z nich posiada specjalne oznaczenie rocznicowe, a numery seryjne obu komponentów są ze sobą zgodne. Zestawy są też numerowane od 1 do 70. Do pakietu dodawany jest album“…for the love of music…”  opisujący historię firmy McIntosh. Zawiera on również certyfikat autentyczności całego zestawu rocznicowego. Powstanie zaledwie 70 takich zestawów, co czyni z nich prawdziwą gratkę dla kolekcjonerów. Z każdego sprzedanego zestawu firma McIntosh przekaże 1000$ na rzecz międzynarodowej organizacji humanitarnej Save the Children, która w 2019 roku obchodzi swoje 100-lecie. Jej celem jest m.in. poprawa poziomu życia dzieci, ułatwienie im dostępu do edukacji i ochrona przed przemocą.

 

,,W 70 rocznicę naszego powstania jesteśmy zaszczyceni mogąc realizować wizję Mr. Maca, który pragnął zaoferować najwyższej klasy urządzenia audio wszystkim miłośnikom muzyki na całym świecie." - powiedział Charlie Randall - prezes McIntosha. ,,Jesteśmy szczęśliwi, mogąc robić to co kochamy od tak dawna. Nie udałoby nam się to, gdyby nie wsparcie wszystkich naszych klientów, dilerów i dystrybutorów, i dlatego chciałbym podziękować każdemu z nich." - dodał Randall. ,,Będąc szczęśliwymi ludźmi, jesteśmy zaszczyceni mogąc wesprzeć tych, którzy są w potrzebie, przekazując finansowe wsparcie Save the Children, prawdziwie wartościowej organizacji charytatywnej oddanej idei pomagania dzieciom z wszystkich zakątków świata".

 

,,Jesteśmy wdzięczni firmie McIntosh za uczynienie nas częścią obchodów 70-lecia jej istnienia." powiedział Carlos Carrazana - wiceprezes Save the Children. ,,Ten rok jest również ważny dla Save the Children, gdyż będziemy celebrować nasze 100-lecie - kamień milowy w naszej historii, który nie zaistniałby  gdyby nie wsparcie partnerów takich jak McIntosh". 

 

Uaktualnienie
Już wszystkie 70 zestawów Limitowanej Edycji Systemu Rocznicowego zostało sprzedanych. W związku z tym firma McIntosh oferuje swoim klientom standardową wersję końcówki mocy MC2152 70th Anniversary i przedwzmacniacza C70 70th Anniversary. Można je zamawiać w komplecie lub oddzielnie. Każde z tych urządzeń będzie posiadało napisy rocznicowe identyczne z tymi z zestawów limitowanych. Co więc rożni je od powyższych? Numery seryjne nie będą zgodne w obu urządzeniach oraz nie będzie specjalnej numeracji zestawów limitowanych od 1 do 70.