HRS R3XHRS R3XHRS R3X

HRS R3X
platforma antywibracyjna

R3X to najnowsza wersja platformy antywibracyjnej, której pierwotna konstrukcja wywodzi się z modelu S1. Posiada taki sam system tzw. szerokiego pasa izolacyjnego jaki został użyty w naszej referencyjnej platformie M3X, a z modelem S1 łączy ją szerokość plinty. Górna i dolna płyta R3X są wykonane z nowego, firmowego, materiału antywibracyjnego, który zwiększył gęstość materiałową R3X o 28% w stosunku do poprzedniego modelu oznaczonego jako R1. Powyższe rozwiązania konstrukcyjne pozwalają R3X zaoferować więcej z możliwości dźwiękowych jakimi dysponują jego wyżej pozycjonowani bracia.”

Michael Latvis – Główny Konstruktor w firmie HRS

 

R3X to wysoce innowacyjna konstrukcja, pozwalająca eliminować wibracje, oferując dzięki temu lepszą jakość dźwięku. Jest ona wykonana z pięciu różnych materiałów, na które składają sie m.in. obramowanie obudowy z tłoczonego aluminium lotniczego oraz elementy firmowego systemu izolacji antywibracyjnej.

 

Maksymalne obciążenie platformy jest dobierane do wagi konkretnego urządzenia, tak samo jak w przypadku platformy S1 i referencyjnej M3X. R3X jest wynikiem wielu badań i prac konstrukcyjnych, które pozwoliły stworzyć unikalny produkt o wyjątkowych właściwościach.

 

Platforma R3X jest produkowana w dwóch standardowych wymiarach. Każdy z nich może zostać zamówiony w jednej z trzech dostępnych opcji maksymalnego obciążenia.

 

Unikalne cechy platformy antywibracyjnej R3X:

  • Szeroki zakres redukcji wibracji, maksymalizujący jakość brzmienia.
  • Wysoka skuteczność działania na różnorodnych powierzchniach.
  • Mała wysokość i kompaktowe wymiary platformy minimalizują problemy z jej ustawieniem.
  • R3X pasuje idealnie do firmowych stolików i może być w nich montowana bez jakichkolwiek modyfikacji (dotyczy: R3X-1719 i R3X-1921).

 

Wymiary dwóch standardowych platform antywibracyjnych R3X: 
 

R3X-1921

Wymiary (Sz. x Gł. x W.): 48.3 x 53.3 x 7.6 cm. 
Waga: 13,6 kg

R3X-1719

Wymiary (Sz. x Gł. x W.): 43.2 x 48.3 x 7.6 cm.
Waga: 11 kg

 

Trzy standardowe opcje obciążenia platformy antywibracyjnej RX3:

RD (Czerwony):     0-27 kg
GRN (Zielony):     27-45 kg
BL (Niebieski):     45-73 kg