HRS HelixHRS Helix

HRS Helix
podkładki antywibracyjne

 

HRS Helix został zaprojektowany w celu znacznego ograniczenia negatywnego wpływu wibracji, przenoszonych przez powietrze i elementy konstrukcyjne urządzeń, na jakość sygnału komponentów audio lub wideo. Helix został specjalnie zaprojektowany do użytku z komponentami, które mają sztywniejszą metalową konstrukcję obudowy (wykonaną z płyt i kęsów), zapewniając jeszcze większą poprawę jakości dźwięku, gdy jest używany w połączeniu z platformami antywibracyjnymi HRS.

HRS Helix został zaprojektowany specjalnie do użytku z platformami antywibracyjnymi HRS. Korzystanie z HRS Helix w połączeniu z inną platformą, która nie ma takich samych właściwości jak HRS Isolation Bases, może ograniczyć korzyści z poprawy jakości dźwięku oferowanej przez podkładki Helix. Helix może być również stosowany w połączeniu z nakładkami tłumiącymi wibracje - HRS Damping Plates. Podczas gdy Helix znacznie redukuje wibracje dolnej części obudowy, Damping Plates będą działać w celu zmniejszenia wibracji górnej części obudowy urządzenia.

Helix jest produktem o bardzo niskim profilu, stając się całkowicie niewidoczny pod większością komponentów, co stanowi idealne rozwiązanie, gdy chcesz zachować oryginalny wygląd swojego urządzenia.

  • Zapewni Tobie wiele lat doskonałej reprodukcji sygnału muzycznego lub wideo
  • Ukierunkowana poprawa wydajności w połączeniu z podstawami antywibracyjnymi HRS
  • Konstrukcja o bardzo niskim profilu
  • Zaprojektowany specjalnie do użytku z komponentami, które mają sztywniejszą metalową konstrukcję obudowy (wykonaną z płyt i kęsów)
  • Dostępny w wykończeniu anodowanym na kolor czarny

​HRS Helix został zaprojektowany w taki sposób, że zestawy trzech lub czterech podkładek ułożonych w sposób pokazany na poniższych schematach zapewnią wyjątkowe efekty z każdym urządzeniem o standardowych rozmiarach.
 

3 Helix

Małe komponenty (o powierzchni mniejszej niż 100cali2/645cm2): Trzy podkładki Helix są wymagane, aby urządzenie było stabilne. Nie używaj mniej niż 3 podkładki. 

pastedGraphic_1.png 

4 Helix

Standardowe komponenty (o powierzchni około 150cali2/967cm2 i więcej):
HRS zdecydowanie zaleca stosowanie więcej niż trzech podkładek Helix w celu uzyskania maksymalnych efektów.

pastedGraphic_2.png

5 Helix

Większe komponenty (około 300cali2/1935cm2 i większe):
HRS zaleca stosowanie do pięciu lub więcej podstawek Helix w przypadku większych urządzeń. 

 

Specyfikacja techniczna:

  • Model: HLX-090
  • Wysokość: 2,3-2,9 cm
  • Średnica: 8,6 cm
  • Waga: 213 gram