Rena S2Rena S2Rena S2

Electrocompaniet Rena S-2

Rena S2 ,opierając się na sukcesie swojej poprzedniczki, Reny S-1, to ultranowoczesne urządzenie oferujące doskonałą firmową funkcjonalność i najnowocześniejsze oprogramowanie do strumieniowego przesyłania dźwięku. Wykonany z precyzją i pasją, Electrocompaniet Rena S-2 posiada szereg autorskich technologii, które wynoszą wrażenia odsłuchowe na niespotykany dotychczas poziom. Każdy szczegół został dopracowany tak, aby zapewnić doskonałą jakość dźwięku, jak nigdy dotąd.

Rena S2 to nie tylko urządzenie - to również świadectwo niezachwianego zaangażowania firmy Electrocompaniet w innowacyjność technologiczną i w kunsztowne wykonanie. Dzięki skupieniu się na autorskim projektowaniu i własnej produkcji, każda część S-2 jest starannie wykonana, aby zapewnić optymalną wydajność, niezawodność i trwałość.

Wyposażony w zaawansowane, opracowane przez nas oprogramowanie do przesyłania strumieniowego, Electrocompaniet Rena S-2 zapewnia bezproblemowy dostęp do świata muzyki dostępnej teraz na wyciągnięcie ręki. Niezależnie od tego, czy przesyłasz strumieniowo swoje ulubione utwory, czy odkrywasz nowych artystów, intuicyjny interfejs S-2 zapewnia płynne i wciągające wrażenia słuchowe.

RENA S-2 to proste rozwiązanie do modernizacji istniejącego systemu audio za pomocą technologii strumieniowego przesyłania dźwięku nowej generacji. Zapewnia możliwość bezpośredniego podłączenia do wzmacniacza lub przedwzmacniacza który nie posiada  własnego przetwornika cyfrowo-analogowego. Dostępna jest bezpłatna aplikacja (iPad, iPhone, Android) do obsługi i nanoszenia ustawień.
 

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

 

Na wyposażeniu są dwa wejścia optyczne, jedno wejście koncentryczne RCA i port USB do podłączenia nośników z plikami. Łączność z siecią można nawiązać przez WiFi lub przewodowo przez port Ethernet. Obsługiwany jest też Bluetooth. Do dyspozycji jest dwufunkcyjne wyjście liniowe-optyczne. Rena S-2 może też przesyłać sygnał bezprzewodowo w standardzie WiSA w rozdzielczości 96kHz/24bity.

Konwerter cyfrowo-analogowy tu układ 192kHz/24 bity. Przetwarzanie sygnału audio wykonuje 32-bitowy, zmiennoprzecinkowy procesor DSP. Użytkownik ma do dyspozycji możliwość kształtowania sygnału stosownie do rodzaju używanych kolumn czy też pod kątem konfiguracji pracy z subwooferem. Oprogramowanie do obsługi strumieniowania to własne opracowanie Electrocompaniet.

Dostępne formy strumieniowania obejmują Apple Airplay 2, Spotify Connect, Tidal Connect, Qobuz, Roon Ready, Plays with Audirvana, radio internetowe, DLNA i Bluetooth. Wspierane są formaty plików WAV, MP3, AAC+, Vorbis, ALAC, FLAC, APE, WMA. Sygnały PCM obsługiwane są do 192kHz/24bitów, a DSD do DSD128.

 Wszystko to sprawia, że RENA S2 jest najbardziej przystępnym cenowo i przyszłościowym sposobem na wejście do świata Electrocompanieta. S-2 może być początkiem rozbudowy posiadanego systemu audio, rozwijanym w kierunku wybranym przez jego użytkownika. Wystarczy dodać głośnik bezprzewodowy TANA L-1 lub TANA L-2, zastępując istniejący system nagłośnienia i pozbywając się uciążliwych przewodów głośnikowych. Następnym krokiem może być dodanie także bezprzewodowego subwoofera SIRA L-1, aby zwiększyć zakres odtwarzania najniższych tonów. 

Pilot zdalnego sterowania i zewnętrzny zasilacz są w zestawie.

 

DAC:

 • DAC 192 kHz / 24 bity
 • 32-bitowy zmiennoprzecinkowy procesor DSP

 

OBUDOWA:

 • Sztywna metalowa obudowa z przyciskami dotykowymi na obudowie

 

POŁĄCZENIA:

 • 1 x port USB dla nośników z plikami (dysk zewnętrzny, pendrive)
 • 2 x wejście optyczne TOSLINK
 • 1 x wejście koncentryczne RCA
 • 1 x Gigabit Ethernet (1000 Mb / s)
 • 1 x dwufunkcyjne wyjście liniowe-optyczne (Mini Toslink)
 • 1 x gniazdo zasilania

 

POŁĄCZENIA BEZPRZEWODOWE:

 • Zaawansowane łącze Wi-Fi 802.11 AC z MIMO
 • Przesyłanie sygnału bezprzewodowo w standardzie WiSA w rozdzielczości 96 kHz/24bit
 • Zaktualizowane oprogramowanie zarządzające przesyłaniem sygnału w standardzie WiSA, co oznacza, że Tana L-1, L-2 i SIRA L-1 mogą być połączone ze sobą bezprzewodowo.

 

FORMY STRUMIENIOWANIA:

Zaktualizowane oprogramowanie do strumieniowania, z obsługą Tidal® Hi-Res z Tidal® Connect, Spotify® Connect, obsługą Qobuz®, obsługą DNLA/UPnP i radiem internetowym. Certyfikat Audrirvāna®, ROON Ready®.

Obsługa Airplay 2® umożliwia odtwarzanie muzyki lub podcastów z urządzeń bezprzewodowych w całym domu - pełne zsynchronizowanie.

 • Bluetooth

 

WSPIERANE FORMATY:

 • Wszystkie popularne formaty: WAV / WAVE, MP3, AAC +, Vorbis, ALAC, FLAC, APE, WMA, do 192 kHz / 24 bity, DSD, do DSD 128 (5,6 MHz)

 

WYMIARY:

 • Wymiary (SxWxG): 180 x 35 x 180 mm
 • Waga: 1,6 kg

 

Pilot Bluetooth w zestawie