Sira L-1Sira L-1Sira L-1Sira L-1

SIRA L-1 – aktywny,
bezprzewodowy subwoofer.

 

 

EC LIVING by ELECTROCOMPANIET

EC Living to bezprzewodowy i modułowy system audio z głośnikami / wzmacniaczami i urządzeniami strumieniowymi, które można połączyć w jeden system bezprzewodowy o najwyższych standardach jakości. Wszystkie streamery oferują intuicyjny interfejs internetowy. Pozwala to na konfigurację i kontrolę urządzenia bez instalowania dodatkowego oprogramowania lub martwienia się o kompatybilność. Ponad czterdzieści lat produkcji światowej klasy sprzętu audio to nie przypadek. To nasze dziedzictwo i Twoja gwarancja.

 

SIRA L-1 – aktywny, bezprzewodowy subwoofer

Dołącz SIRA L-1 do swojego systemu audio EC Living, dodając mu więcej basowej energii, większego wigoru i namacalności dźwięku. Pomimo tego, iż urządzenie to posiada moc dużych subwooferów to ma kompaktowe wymiary i jest bardzo eleganckie. Stanowi to całkiem niezwykłe połączenie tych cech!

 

Automatyczne dostrajanie

System EC Living automatycznie rozpoznaje SIRA L-1 i perfekcyjnie zestraja z nim wszystkie głośniki. Dołączenie SIRA L-1 do posiadanego systemu EC Living w kolosalny sposób poprawia jakość odtwarzanego dźwięku. 

 

Sięgając jak najniżej

Podłączenie SIRA L-1 do systemu EC Living pozwala muzyce zabrzmieć głębiej, głośniej i w bardziej zwarty sposób. Możesz poczuć i usłyszeć potęgę bębnów, gitary basowej czy organów oraz odczuć na własnej skórze ich energię. Jeśli umieścisz SIRA L-1 w rogu pomieszczenia to opisany powyżej efekt ulegnie wzmocnieniu.  

 

Łatwy w ustawieniu

Tak samo jak wszystkie inne kolumny z serii EC Living, subwoofer SIRA L-1 jest całkowicie bezprzewodowym głośnikiem, co pozwala na jego łatwe ustawienie w dowolnym pomieszczeniu. Można go postawić na widocznym miejscu, ukryć za sofą, komodą, itp.

 

Prawdziwe high-endowe DNA

Światowej klasy dźwięk o najwyższych standardach jest częścią naszego DNA, a seria EC Living w wyraźny sposób prezentuje dźwiękowe pokrewieństwo z produktami firmy Electrocompaniet z serii Classic Line - cenionej za wyjątkową jakość brzmienia już od początku lat 70-tych XX wieku. Zresztą możesz to sam usłyszeć!

 

Skandynawskie wzornictwo

EC LIving to w pełni skandynawski projekt i wzornictwo. System ten łączy w sobie wysoką jakość dźwięku z urządzeniami zaprojektowanymi przez norweskich specjalistów, których bezprzewodowa obsługa jest intuicyjna. Produkty z serii EC Living są projektowane i produkowane w Norwegii, dzięki czemu spełniają najwyższe standardy jakości. Występują one w różnej gamie kolorów i wykończeń, dzięki czemu można je idealnie dobrać do posiadanego wystroju wnętrza.

 

Prosta obsługa

EC Living to proste rozwiązanie typu „wszystko w jednym”, które umożliwia bezprzewodowe odtwarzanie muzyki w całym domu w niezwykłej jakości, z łatwością kontrolowanej z dowolnego tabletu, smartfona, komputera PC / Mac lub bezpośrednio z samego systemu.

 

Łatwa kontrola

Nasza bezpłatna aplikacja na urządzenia iPhone, iPad lub Android oferuje łatwy dostęp do wszystkich funkcji i ustawień systemu. Wystarczy pobrać aplikację i rozpocząć instalację. Automatycznie znajdzie Twój system, zablokuje go, skonfiguruje i pozwoli ci go kontrolować. Wszystkie streamery są również kompatybilne z Tidal, Spotify Connect czy Qubuz dzięki czemu można przesyłać odtwarzanie bezpośrednio z telefonu, tabletu lub komputera Mac do systemu. Alternatywnie można również użyć dowolnej aplikacji zgodnej z UPnP do sterowania odtwarzaniem systemu.

 

Wymagania

EC Living model ze streamerem, np. EC Living TANA SL-1 lub RENA.

 

 

 

DANE TECHNICZNE:

WZMACZNIACZ

 • 200W - wzmacniacz pracujący w klasie D
 • Automatyczne włączanie/wyłączanie

PASMO PRZENOSZNIA

 • Subwoofer osiąga wartość 26Hz (±3dB), z rozciągniętym zejściem do 22Hz (±6dB)
 • Płynna regulacja częstotliwości odcięcia (płynne 30-200Hz, co 1Hz)
 • Płynna regulacja fazy (0-180º, co 1º)

PROJEKT AKUSTYCZNY

 • Dwa aktywne woofery 7“.
 • Jedna 7” membrana pasywna, której zadaniem jest niwelowanie wibracji.

OBUDOWA

 • Sztywna metalowa obudowa minimalizująca wewnętrzne rezonanse.
 • Możliwość zmiany wzoru maskownicy.

LĄCZNOŚĆ BEZPRZEWODOWA

 • 96 kHz/24bit HD Audio
 • WiSA™ Certyfikat.

UKŁAD AUTOMATYCZNEGO STROJENIA

 • Automatyczna integracja dźwiękowa z wszystkimi głośnikami EC Living.

WYMIARY:

 • (szerokość x głębokość x wysokość) 278mm x 260 mm x 256 mm
 • Masa: 13kg