MC 75thMC 75thMC 75thMC 75th

1949-2024: McINTOSH SWIĘTUJE
75 LAT DOSKONAŁOŚCI AUDIO

 

Założona w 1949 roku firma Mcintosh świętuje w 2024 roku doniosły jubileusz: 75 rocznicę powstania. Od samego początku istnienia, zgodnie z wizją Franka McIntosha, cechowało nas niesłabnące zaangażowanie w reprodukcję dźwięku. Napędzani nienasyconą pasją do dźwięku, nie tylko rozwijaliśmy firmę Mcintosh przez te wszystkie lata, ale także ewoluowaliśmy celem osiągnięcia dźwiękowej doskonałości. W naszej podróży konsekwentnie stawiamy sobie nowe wyzwania, przesuwając granice tego co możliwe i wynosząc na wyższy poziom sztukę reprodukcji dźwięku

 

Dla nas dźwięk wykracza poza zwykły efekt naszych kreacji, jest sednem naszego istnienia. Nasze zaangażowanie w jego tworzenie wychodzi poza ramy mierzalnych wskaźników. Przenika każdy aspekt naszej firmy, kierując niezachwianym dążeniem do doskonałości dźwięku. Niczym wpleciony w tkaninę naszego kunsztu, staje się pulsującym biciem serca rezonującym w naszych produktach – kanałem łączącym entuzjastów muzyki z poruszającą duszę mocą dźwięku. Bezkompromisowi w naszych dążeniach, zapewniamy, iż każde dzieło firmy Mcintosh przewyższa oczekiwania naszych wymagających klientów. Zapraszamy Cię do przyłączenia się do nas w świętowaniu nie tylko upływu czasu, ale także trwałej pasji do dźwięku, która wciąż inspiruje i podnosi poziom życia.

 

 

MODELE Z ROCZNICOWEJ EDYCJI

 

Z dumą podtrzymujemy zasady, które zdefiniowały naszą tożsamość, tworząc specjalne rocznicowe edycje wybranych urządzeń. Modele te są dostępne z opcjonalnymi oznaczeniami rocznicowymi składającymi się z podwójnie anodyzowanej, grawerowanej laserowo plakietki dumnie prezentującej logo 75-lecia na górze urządzenia, którego każdy uchwyt posiada wygrawerowany napis ,,75 years”.

 

Rodzina produktów McIntosh 75th Anniversary: 

  • Monofoniczny wzmacniacz mocy MC2.1KW
  • Monofoniczny wzmacniacz mocy MC1.25KW
  • Przedwzmacniacz lampowo-tranzystorowy C12000
  • Wzmacniacz zintegrowany MA12000 
  • Odtwarzacz SACD/CD MCD12000

 

Te rocznicowe modele są świadectwem kunsztu i precyzji, które definiują firmę McIntosh od trzech czwartych wieku. Witamy w świecie, w którym precyzja łączy się z pasją, a dążenie do doskonałości jest zarówno sztuką, jak i nauką.